Posturi vacante

EDITOR DE SITE-URI WEB:

Experiență de lucru necesară: niciuna
Muncă cu normă întreagă, la distanță

Responsabilități:

Editarea promptă a conținutului de pe site;
Compilarea listelor de bunuri pentru a fi turnate pe site de către copywriteri;
Analiza prețurilor pentru bunuri;
Reconcilierea specificațiilor tehnice ale fișelor de produse cu cataloagele producătorului;
Reconcilierea și ajustarea tarifelor companiilor de transport;
Redactarea și rescrierea textelor (copywriting);
Coordonarea activității unor grupuri de angajați independenți (muncă la domiciliu);

Cerințe:

Disponibilitatea unui PC la domiciliu cu acces la internet;
Utilizator de PC încrezător, cu viteză de dactilografiere;
Experiență în MS Word, MS Excel. Abilități de bază în editori grafici;
Comunicabilitate, energie, dorința de a lucra și de a participa activ la dezvoltarea site-ului și a companiei;

Condiții:

Învățământ la distanță;
Înregistrare conform Codului Muncii, plata pe card de 2 ori pe lună;
Echipă tânără și prietenoasă;

Trimiteți CV-ul dumneavoastră la adresa partners.generation.kz@gmail.com

1C PROGRAMATOR BITRIX:

Experiență de lucru necesară: peste 6 ani
Angajare cu normă întreagă, zi întreagă

Scrieți și perfecționați module pe platforma 1s Bitrix.
Interacționați cu departamentele în ceea ce privește integrările;
Perfecționarea funcționalității site-ului;
Optimizarea codului în ceea ce privește încărcarea și performanța;
Susținerea securității site-ului și remedierea vulnerabilităților;
Menținerea documentației.

Cerințe:

Programator PHP, cu cel puțin 6 ani de experiență în dezvoltarea 1C Bitrix, cu experiență în dezvoltarea de magazine online personalizate.
Administrare, suport și dezvoltare de site-uri de magazine online pe platforma 1C. Bitrix.
Cunoștințe și fluență în PHP, MySQL, instrumente de dezvoltare HTML 5.
Optimizarea performanțelor site-ului – analiza și optimizarea codului, interogări de baze de date, optimizarea layout-ului.
Înțelegerea instrumentelor de optimizare SEO.
Înțelegerea server side și a monitorizării acestuia, monitorizarea performanței site-ului.

Competențe cheie:

Trebuie:
PHP
1C-Bitrix
HTML5
JavaScript
CSS
OOP
MySQL
Git
1C: Managementul comerțului
Un plus: Docker, Elasticsearch

Condiții:
Înregistrare în conformitate cu Codul muncii (salariu oficial, plata concediilor medicale și a concediilor de odihnă);
Program de lucru conform celor convenite
Angajare completă

Solicită credit
Numele dumneavoastră*
Adresa de e-mail*
Număr de telefon mobil*
Conectați-vă
Parola
Ați uitat parola?